Hospodářský vývoj
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám
studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
ID: 13
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:15
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu