Dlouhá noc
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
ID: 129
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:08
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
ID: 129