Hospodářský vývoj
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno
studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
ID: 9
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:08
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu