Karla Hejnová - Talabardon (1922)
akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon
studium na VŠUP v Praze
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)