Milada Šindlerová - Vokáčová (1923)

Přístav

litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír

žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

ID: 189228

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)