Rudolf Rác (1942)

Chalupa

olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám

ID: 224023

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:27

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)