Rudolf Rác (1942)

Chalupa

olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám

ID: 224023

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:25

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu