Doležalová
akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)