František Fuksa
olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:07
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)