Veselá smrt kozy Rózy
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss
žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
ID: 255336
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:16
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)