Jiří Ščerbakov (1926-2007)

Tři grácie

akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss

žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

ID: 255338

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:15

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)