Dívky
litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947)
navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství
ID: 261674
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)