Bohunka Waageová (1948)

Velký třesk

litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír

žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

ID: 262059

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:53

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)