Na parapetu
dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 262687
Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:32
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)