Kostel
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 263490
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:34
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)