František Vít Blažek

Zátiší s citrony

olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována

Antiqari.at Radhošťská

ID: 263700

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:38

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)