Řeka
litografie, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa, autorský tisk, pokrčený papír
ID: 264549
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:48
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 264549
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)