Šindelek

Eforie Sud

akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267049

Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:18

Aktuální cena: 180 CZK (8 €)