Eforie Sud
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 267049
Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:18
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)