Josef Sahula

Podvečer

litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267256

Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:34

Aktuální cena: 170 CZK (8 €)