Z hor a strání
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160
studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
ID: 267371
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 14:56
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)