V. Neckář

Pivoňky

akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky

ID: 267977

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)