Jiří Müller (1934-2014)

Svíčka

tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268050

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:42

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)