Jan Rusňák (1911-2001)
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)