Žlutý ovál
litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 275517
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 20:40
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)