Václav Stein (1917-1944)

Působil v Praze, převážně maloval olejomalby krajin a žánrové scény z venkovského života. Židovský malíř, zemřel v koncentračním táboře

Večerní krajina

olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 277433

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:36

Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)