Ernst Oberhoff (1906-1980)
olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:48
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)