František Bílkovský (1909-1998)

Spřežení

akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský

soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

ID: 278807

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:04

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)