Jaroslav Král (1883-1942)

Česání ovoce

litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám

žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

ID: 279756

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK