U vody
akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám
ID: 279760
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK