František Sádovský (1909-1992)

olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám

ID: 279830

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)