Muž z Čičman
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře
ID: 280076
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)