Zuzana Oberthorová (1949)

Basista

litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100

Antiqari.at Radhošťská

ID: 280403

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:40

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)