Zuzana Oberthorová (1949)
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:40
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)