Ludvík Majer (1925-2013)

V Beskydech

litografie, 22 x 41 cm, sign. DU L. Majer, při okrajích pokrčený papír

ID: 280746

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:00

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)