Zdeněk Mlčoch (1921-1995)

Dynamo Žižkov

litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83

žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 280765

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:32

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)