Svítání
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281057
Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:08
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)