Jiří Karmazín (1932)

Rybář

litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003

žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 281121

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:16

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)