Jiří Mádlo (1934-2008)

litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo

žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

ID: 281136

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:32

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)