Modrý džbánek
litografie, 1980, 25,3 x 17 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281191
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:56
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)