Stanislav Holý (1943-1998)

Zrcadlo

litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 281199

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu