Stanislav Holý (1943-1998)

PF 1990

litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 281202

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:16

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)