František Tavík Šimon (1877-1942)

Oravský zámek na Slovensku

lept, 1923, 23,3 x 29,2 cm, sign. PD T.F.Šimon, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

Literatura: soupis č. 384

ID: 281257

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 18:08

Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)