Vlčí máky
olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, sign. LD V.V. Novák 31, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 281258
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:34
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)