akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám
studium na akademii ve Vídni
ID: 281260
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)