Ecce homo No. 3
litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281279
Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:04
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)