Emil Orlik (1870-1932)

Dražební společnost na aukci Stern

litografie, 1916, 21 x 33 cm, sign. PD Orlik Emil, rám

studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

ID: 281281

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:06

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)