Aleš Růžička (1977)
akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016
Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:37
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)