Aleš Růžička (1977)

Políčko

akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016

ID: 281312

Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37

Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)