Petr Písařík (1968)

Bílá linka

serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100

Provenience: vytvořeno pro Galerii MXM

žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

ID: 281327

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:52

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)